Бутинський НВК " ЗШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

   

 

Як і в більшості шкіл Львівщини, в навчальних закладах нашої громади новий навчальний рік розпочнеться з 3 вересня. 
Отже, 3 вересня 2018 року:
о 9.00год. відбудуться святкові лінійки
о 10.00год. розпочнеться освітній процес.
До зустрічі у школі!!!

 

Шевченко наш - він для усіх століть......

 

    Шевченківське свято - вже традиційне у стінах нашої школи. Цього року його підготувала вчитель української мови, літератури та християнської етики Яцишин І.М. разом з учнями школи.

   Звучали вірші Т.Шевченка, були поставлені сценки про життя великого поета у виконанні учнів 8 класу, прозвучали пісні на слова великого Кобзаря (дівочий ансамбль 6-11 кл.), була продемонстрована презентація про ювіляра. Також долучилися до виступу і молодші школярі Булик Вікторія, Яцишин Сергій та Балог Софійка.

  Глядачі - учні тавчителі школи бурхливими оплесками подякували артистам.

 

Християнський тиждень

 

   Добрі справи дають надію для потребуючих і радість для людей, що їх роблять. Такого принципу дотрималися й учні Бутинського НВК, що не побоялися труднощів, матеріальних видатків, а самі або з допомогою батьків підготували й провели  благодійну ярмарку. Всі смаколики, що продавалися тут, розійшлися на "ура", тішилися ті, що смакували ними, а ще більше  - продавці. Адже гроші, виручені від продажу адресувалися дітям із Бутин та Двірців, які захворіли на страшну хворобу - рак.

  Хочеться вірити, що хай благодійні внески учнів і невеличкі, та вони допоможуть хворим діточкам. А ще - не дадуть загаснути іскорці доброти у серцях наших школяріВ.

  Організатором ярмарки стала Яцишин І.М., проводячи її у рамках тижня християнства. Учні школи виручили від продажу 2200 гривень. Їх за взаємною згодою було розподілено між Музикою Златою, Равлик Алефтиною та Шарко Соломією.

 

Лінійка-реквієм "Пам'яті НЕБЕСНОЇ СОТНІ"

 

 

Вечір зустрічі з випускниками у Бутинському НВК

 

 

Про вибір підручників у Бутинському НВК

 

 

29 січня 2018 р. у Бутинському НВК відбулися заходи присвячені 100 річниці бою під Крутами

 

 

Правничий тиждень у Бутинському НВК

     

   В рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Бутинському НВК відбулися цікаві події, пов'язані  із знаннями своїх прав та обов'язків.

  Розпочалося все у понеділок 11 грудня із ознайомлення з планом проведення "Тижня правових знань", перегляду науково-популярного фільму "Конвенція про права дитини".

  У вівторок у приміщенні шкільної бібліотеки відбулася виставка "Знай та поважай свої права", а по класах пройшли виховні години "Сторінками Загальної декларації прав людини".

  Вікторина на правову тематику для учнів 9-11 класів була проведена у середу 13 грудня учнями 10 класу.Вони всі показали відмінні знання із правознавства, а переможцем стала   Хасишин Надія. Члени правознавчого гуртка випустили тематичну газету, присвячену "Конвенції про права дитини", а учні 5-8 кл. взяли участь у конкурсі малюнків на тему: "Що ми знаємо про свої права?"

  14 грудня було проведено соціологічне опитування "Діти та молодь про свої права" серед учнів 8-11 класів.

  А для молодших школярів учні 4 класу підготували правові ігри "Закон. Права. Обов'язки".

 У п'ятницю були підведені підсумки проведення тижня права у школі, а особлива подяка, звичайно ж, вчителю правознавства Затхей І.В., яка й підготувала всі заходи.  

 

 

 

Андріївські вечорниці за участю учнів 8 класу

  

  Навчання навчанням, а старшокласникам, звичайно, найцікавіше знати про своє майбутнє, і не тільки про кар'єру, а й про особисте. А ще - саме у грудні, у свято Андрія, час згадати про народні звичаї, пов'язані із цим святом.

  Учні 8 класу разом із класним керівником Яцишин І.М. дуже цікаво провели позаурочний час, підготувавши Андріївські вечорниці. 

 Дівчата у красивих вишиванках, хлопці у кожухах, щедро накритий стіл - все це було на цьому заході. Традиційно дівчата готували наїдки, зустрічали парубків, співали, танцювали, брали участь у різних іграх і, головне, ворожили.

 Було цікаво і глядачам (вчителям та учням), і самим учасникам дійства. Головне - щоб збулися найкращі побажання, висловлені учасниками, а ще - щоб цікаві свята частіше заходили у наш дім.

 

 

 

Лекція для учнів 10-11 класів "Поговоримо відверто про СНІД"

 

 

8 листопада 2017 р. у Бутинському НВК відбулись загальношкільні батьківські збори

 

У середу 8 листопада 2017 року в Бутинському НВК відбулися загальношкільні батьківські збори. 

 Директор закладу, Рехліцький В.В., розповів батькам про освітній та господарський стан школи. Повідомив про учнівські перемоги, вчительські здобутки, подякував за співпрацю у вирішенні злободенних проблем, запропонував і надалі брати участь у проектах розвитку.Також Володимир Володимирович поінформував громадськість про новий "Закон про освіту", розповів про його нюанси.

 Вирішували й питання пов'язані з дисципліною:спізнення на уроки, втечі з них, перебування школярів на вулиці після десятої вечора. 

 Способи розв'язання цих проблем запропонував голова Бутинської сільської ради Яцишин М.М. Він підтвердив свою готовність допомагати школі. Також Микола Михайлович розповів про майбутнє нашого села у складі територіальної громади, про плани на майбутнє.

А ще на класних зборах батьки вибрали членів батьківського комітету, які будуть представляти інтереси класів на рівні школи.

 

Літературні вікторини в рамках місячника шкільної бібліотеки

 

 

Представники соціального центру зайнятості у Бутинському НВК

 

 Вибір професії, напевно, - найважливіший вибір у житті кожного, адже від цього залежить, чи буде людина відчувати задоволення від життя, чи досягне душевної гармонії, чи буде в майбутньому працювати натхненно й із радістю. Але обрати те, найкраще для себе дуже нелегко для багатьох старшокласників.

 У цьому їм допомогла представник соціального центру зайнятості, яка не просто розповіла про найпотрібніші у сучасному світі професії, а й провела тестування, яке допомогло дітям зорієнтуватися, до чого у них є схильність, зацікавлення.

 Будемо вірити, що вибір професії для них буде усвідомленим та правильним.

 

 

14 жовтня - День українського козацтва, пам'яті героїв УПА, Покрова Пресвятої Богородиці

 

14 жовтня - День українського козацтва, пам'яті героїв УПА, Покрова Пресвятої Богородиці. Віднедавна ця дата оголошена святковим днем. 

Напередодні цього свята учні школи, зокрема першого, одинадцятого класів підготували святкову лінійку. Були розповіді про ці дати, вірші, пісні. Пам'ять наших захисників учні школи вшанували.

 

 

 

Вечір відпочинку

 

 Вечір відпочинку: ну що може бути цікавішого у школі? Звичайно, всі старшокласники сприйняли оголошення такого заходу з ентузіазмом.

 Великих зусиль у проведенні вечора доклали члени учнівського самоврядування Сенюк Микола, Бутинець Оля, Логін Соломія, Висоцька Орися, які підібрали  музику для танців, придумали цікаві конкурси й провели їх.

 Дискотека вдалася, всі розійшлися по домівках дуже задоволеними.

 

Чистота - запорука здоров'я

 

Чистота -запорука здоров'я.А ще - так приємно, коли навкруг нас красиво. Тому учні Бутинського НВК навели ідеальний порядок у школі та навколо неї: все зайве прибрали, вивезли із шкільного подвір'я. Молодці!

 

Наша співпраця з "пластунами". Літній табір у Зашкові.

 

 

Ми  - учасники районного конкурсу "Сурми звитяги-2017"

 

 

День вчителя

 

 

Квітковий вернісаж

 

     Все багатство осінніх дарунків, кольорів радувало на вставці-конкурсі «Квітковий вернісаж» у нашій школі 19 вересня. Глядачі у захопленні спостерігали цікаві композиції із овочів,фруктів,квітів,листочків .А дивитися справді було на що. Бо кожен клас представив не менше трьох виробів . Були тут і спільні роботи, й індивідуальні.

   Тематика витворів різноманітна . Але дуже часто учні зображували родину( то з кукурудзи, то з гарбузів),казкові будиночки та карети,лісові галявини,різноманітних тваринок. Видно, що зусиль було докладено немало : матеріали часто несподівані(мишки із варених яєць,персонажі пекла із шкаралупок бобу), назви-дуже вдалі та дотепні(«Капелюшок для Каті Осадчої», «Святковий обід» , «Красується в квітах веселий наш край,а поруч у пекло прямує москаль!».

    Журі у складі Логін Г. В. , Тетерка М. Б. , Грубої О. І. визначили переможців конкурсу. Ними стали:

І м. – учні 5 кл.

ІІ м. – 7,8,9 кл.

ІІІ м. – 6,10,11 кл.

 

    

Учні нашої школи доглядають клумби

 

Екскурсія екологічною стежкою. Учні 6 класу та вчитель біології Логін Ганна Василівна 

 

 

Свято Букварика (22.05.2017 р.)

 

    Першокласники у школі – завжди особливі. Вони завжди  привертають до себе увагу, адже вирізняються щирістю, наївністю.  Але у п’ятницю 20 травня вони вже перейшли у іншу категорію, адже на святі Букварика попрощалися із найскладнішим періодом у шкільному житті – вивченням літер та цифр.

   Батьки милувалися своїми дітьми, а ті в свою чергу старалися показати свої знання та вміння: читали віршики, співали пісеньки, брали участь у конкурсах. Звичайно, у цьому їм допомагали перші вчителі Паращин Н.В. та Шкабарська І.Я., а також вчитель музики Збишко Ю.Т. А ще ролі підручників виконували учні 5 класу Возняк Г., Яцишин Р., Білецька О., Боднар В., Павлишин С.

   Попереду у першокласників період канікул, відпочинку від навчання, а школа з нетерпінням чекає восени нових школяриків.

 

Учні 8-11 класів Бутинського НВК взяли участь у Святі Героїв, яке відбулось 21 травня 2017 р. у м. Великі Мости

 

Урочистості з нагоди Свята героїв відбулися у м. Великі Мости у неділю 21 травня. Активну участь у них взяли й старшокласники Бутинського НВК. Звичайно, довелося попрацювати, готуючись до виступу, але завдяки цьому наша чота «СІЧ» зайняла ІІ місце за однострій та ІІІ  - за ходу. Молодці!

 

День Матері

 

 

День вишиванки у Бутинському НВК

 

Для кожного українця все своє – найкраще й найдорожче. Особливо ж любимо одягати вишиванки, бо саме в них почуваємося затишно, нарядно.

   18 травня, у всеукраїнський День вишиванки, наша школа майоріла різнобарвними візерунками, яскравими кольорами. Учні, особливо молодші, милувалися собою у дзеркалах, хвалилися одне одному сорочками, спідничками, платтями, а от старшокласники залюбки робили селфі.

   Радує те, що серед вишивок не лише машинні, більшість же – ручні. Крім того все частіше трапляються старовинні, суто українські поєднання кольорів та візерунків.

   Все було дуже красиво. Головне ж щоб патріотизм не зводився лише до вшанування символів, а був у душі.

 

16 травня 2017 р. у Бутинському НВК відбулись загальношкільні батьківські збори та звіт директора

 

 

Ліси - легені планети. Завдяки їм люди дихають чистим повітр'ям, мають змогу збирати гриби та ягоди, отримують якісну деревину та паливо. У час тотального вирубування дерев учні Бутинського НВК у рамках співпраці із лісництвом 27 квітня 2017 р. посадили 4,5 га лісу. Хочеться вірити, що саджанці усі приймуться, а Україна залишиться однією з найкращих територій для проживання населення.

 

Прибирання пришкільної території

 

 

4 квітня 2017 р. відбулася екологічна конференція у якій взяла участь учениця 9 класу Бутинського НВК Ключка Олена

 

 

Співпраця з лісництвом

 

Учні нашої школи активно співрацюють з працівниками лісу. 4 квітня школярі 7-11 класів взяли участь у висадці саджанців сосни та дуба на території лісництва. Загалом було висаджено 34 000 саджанців на площі 3, 4 га.

 

 

Наша команда зайняла почесне І місце на змаганнях з баскетболу та волейболу

 

 

Наші молоді вчителі  - учасники конкурсу "Надія-2017"

 

30 березня з метою виявлення на підтримки талановитих, обдаровани, творчих педагогічних працівників із числа молодих спеціалістів, популяризація їх педагогічних здобутків на базі Сокальської СШ І-ІІІ ст. № 3 відділом освіти Сокальської РДА був проведений традиційний районний конкурс молодих педагогів "Надія-2017". У ньому взяли участь вісім молодих перспекивних учителів району, які мають сатж роботи до 6 років. Вони лише нещодавно влилися упедагогічні колективи, та вже сьогодні наважилися поділитися своїми першими педагогічними знахідками та досягненнями.

 

 

 

 

Ми висадили ялинки біля пам'ятника Шевченку

 

 

Тиждень духовності

 

   Духовність - це особливий стан душі, при якому людина є альтруїстом, стає щораз чистішою та добрішою. У сучасному житті духовність не модна, іноді навіть стає приводом для  насмішок. Але забувають люди слова із Біблії: "Що з того, що завоюєш увесь світ, коли душу свою загубиш?"

   Щоб пробудити у дітях всі найкращі риси у Бутинському НВК був проведений тиждень духовності. Розпочався він загальношкільною лінійкою 20 березня, на якій настоятель храму св. Михаїла о. Павло відправив молебень із навчанням для учнів та вчителів школи. На уроках християнської етики вчитель Яцишин Ірина Мирославівна розповіла про те, як треба готуватися до

Св. Сповіді та Причастя, учні 1-х класів переглянули мультфільм "Йосиф Сліпий", 4-го класу - фільм "Ісусове життя", 7-10 класів - прослухали Хресну Дорогу. Учні 7 класу підготували презентації про Йосифа Сліпого і показували їх однокласникам.

   У кожному класному приміщенні були вивішеніцитати із Біблії, що нагадували школярам про те, що треба робити добро. Між учнями 1-4 класів відбувся конкурс малюнків, а між 5-6 класами було проведено брейн-ринг "Як я знаю Біблію" (ІІ місце заслужили п'ятикласники).

   Завершився тиждень духовності зустріччю із священиком о. Павлом, який прочитав лекцію "Як ми повинні розпочинати день і що таке піст".

   Щиро віримо, що дані заходи не просто формальність, а  ще одна нагода переглянути свої життєві пріоритети і змінитися у кращий бік, щоб наблизитися хоч на крок до найважливішої вершини - духовності.

 

 

Шевченківський вечір у Бутинському НВК

І мене, в сім'ї великій,

В сім'ї вольній, новій

Не забудьте пом'янути

Незлим  тихим словом...

   Так писав Тарас Шевченко, даючи заповіт своїм нащадкам. Його геніальна творчість,тернистий життєвий шлях, звичайно, відомі всім українцям. Згадують про нього дуже часто і дорослі, і діти. Але особливим  для Бутинського НВК стали шевченківські дні, коли відбувся великий концерт, присвячений великому Кобзареві.

   Залученими до цього дійства були  всі старшокласники, які більшою чи меншою мірою робили свій внесок у підготовку свята. Але найбільше зусиль доклали учні 7 класу із своїм класним керівником Яцишин Іриною Мирославівною. Цікаві сценки, декламування віршів дуже сподобалися учням школи, а також батькам, що прийшли подивитися концерт.

   Музичне оформлення лягло на плечі Збишка Юрія Тарасовича. Було виконано пісні на слова Т.Шевченка дівочим ансамблем старшокласниць, колективами 6 та 7 класів. Особливо тепло, з оваціями сприйняв глядацький зал пісню "Така її доля"... у виконанні вчителя української мови та літератури Яцишин І.М. та заступника директора з виховної роботи Логін Н.В.

   Вкотре переконуємося, що діти наші - дуже талановиті, вчителі - майстри своєї справи, а про великого сина українського народу Т.Шевченка у нас завжди пам'ятають.

 

 

Тиждень шкільного підручника у Бутинському НВК

З  метою  дослідження  рівня   відповідності   підручників,  що  надходять  до  школи, вимогам  навчальних  програм,  виховання   бережливого  ставлення   до  навчальної  книги,  поваги  до  людей,  які  її  створюють,  стимулювання   творчого  ставлення  учнів  до  навчання  у  нашій  школі    з  06  по  11  березня  2017  року,  було  проведено  ряд  заходів.

 Оголошення  на  шкільній  лінійці  гасла  під  яким  буде  проходити  тиждень  шкільного  підручника « Знання – сонце,  книга – вікно»

Рейд  -  перевірка  стану  шкільних  підручників  у  учнів 3-10  класів.

 Конкурс  закладок  до  підручників  у  учнів  3-4  класів.

Анкетування  учнів  5-9  класів, шляхом  написання  творів – роздумів  на  тему «Яким  має  бути  шкільний  підручник, щоб  стати  улюбленою  навчальною  книгою?».

Випуск   шкільних  газет  на  тему «Знання – сонце, книга – вікно», «Буквар  Івана  Федорова - перша  слов’янська  друкована  навчальна  книга»  учнями  10 – 11  класів.

Оформлення  у  шкільній  бібліотеці  виставок  навчальних  книг:     

 «Наш  перший  підручник», «Підручники  наших  батьків», «Книжки  які  усе  знають», «У  країні  природничих  наук».

·Бібліотечний  урок у  6  класі на  тему «Книга  завжди  поруч  з  нами"

Підбиття  підсумків  тижня, оголошення  і  нагородження  переможців  конкурсу  закладок.

 

Четвертокласники разом з Волощук Марією Петрівною організували свято "Моя бабуся - найкраща"

  

У п'ятницю 24 лютого у гості до четвертокласників прийшли одні з найдорожчих людей - бабусі - невтомні трудівниці, берегині скарбниць мудрості нашого народу, хранительки звичаїв та обрядів, цікаві казкарки. Не один раз внуки називали їх ніжно, лагідно бабусечкою, бабунею. А у школі підготували для них особливе свято.

   Діти, напевно, дуже люблять своїх дорогих бабусь. Адже з великим ентузіазмом розказували віршики, співали пісеньки. І не тільки: особливо зацікавили як бабусь, так і онуків цікаві ігри, конкурси. Весело було дорослим учасникам свята дивитися сценки у виконанні учнів, слухати щирі признання у вічній любові та повазі. Особливо приємним сюрпризом для стареньких стали подаруночки, зроблені руками їх дорогих сонечок-онучків.

   "Свято вдалося", "Було дуже цікаво", - такі відгуки було чути після закінчення концерту від дітей, бабусь та мам. Особливо вдячні відгуки  були про вчителів, що підготували свято: Волощук Марію Петрівну та Збишка Юрія Тарасовича. Адже саме вони навчили дітей найголовнішого: мріяти про майбутнє, в якому обов'язково будуть присутніми не лише друзі, а й старше покоління -  бабусі.

 

 

 

День рідної мови у Бутинському НВК

 

   21 лютого вся Україна відзначає День рідної мови. Не обійшлося без свята й у Бутинському НВК.

   Ще зранку коридори школи були різнокольоровими вишиванками та яскравими віночками на дівчатках. Юні артисти хвилювалися перед виступом, а глядачі - із нетерпінням чекали початку концерту.

   На щастя, все вдалося. Ведучі були щирими й привітними. Читці віршів дуже емоційно, з гарною інтонацією прочитали поетичні рядки. Пісні звучали чудово: лірчно-ніжно у виконанні Бутинець О., по-сучасному (Сенюк М. та Мекелита М)., злагоджено й красиво, коли на сцені був дівочий ансамбль, ну і особливо гарно у виконанні п'ятикласників.

   Дуже гарно сприйняли глядачі сценку. На дискотеці ( Сенюк М., Євуш Х., Єпанчинцева Н. та Штандер Р.). Щиро сміялися, коли читалися гуморески (Ключка О., Малко С., Сенюк М., Яцишин Р., Музика І., Білецька О.).

   Виступ сподобався усім. Тому є надія, що мова наша не загине, а перейде до прийдешніх поколінь як дорогоцінний скарб, як гідна покоління спадщина, котру треба примножувати та оберігати.

 

 

Вечір відпочинку

 

 

 

Лінійка-реквієм присвячена Героям Небесної Сотні

  Історія України дуже багата на трагічні дати, які ми вшановуємо щорічно: битва під Крутами, трагедія у Бабиному Яру, голодомор 1932-1933 рр. Три роки тому ми стали очевидцями ще одної масової трагедії: вбивство мирних мітингарів. 

  У нашій школі лінійкою-реквіємом вшанували пам'ять Небесної сотні - українців, які загинули на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Учні із болем в очах слухали виступаючих, які розповідали про людей, що віддали життя за честь, волю, за право бути народом - джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити. Кожен із школярів розуміє, що у героїв були свої сім'ї, батьки, друзі, захоплення, свої симпатії і невідкладні справи. Але поклик їхньої душі повів їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.Тому учні школи та вчителі, подивившись відео під мелодію "Пливе кача...", вшанували героїв Небесної сотні хвилиною мовчання, разом із співачкою Русланою  помолились за Україну та послухали Церковний Гімн України "Боже великий єдиний, нам Україну храни!"  Кожен із учасників лінійки зрозумів, що герої віддали життя за всіх нас. Це має пам'ятати кожен: сьогодні, завтра, завжди. Бо без цього не зможемо відбудувати свою країну, стати сильним і могутнім українським народом.

 

   

 

Всеукраїнська акція "Годівничка"

 

 

 

День Святого Валентина 

    Навчання - це, звичайно, цікаво, потрібно. Але скажіть, який учень живе тільки уроками? Правильно, кожен має ще й улюблені заняття, спілкування з друзями. А найголовніше - у душі кожного школяра живе прекрасне, тендітне, ніжне та щире почуття - кохання. І хоча дев'ятикласники нещодавно пожартували, що День святого Валентина був для них актуальним десь у четвертому класі, все ж кожен, нехай і таємно, чекав у цей день чогось особливого.

    Тому заступник директора з виховної роботи Логін Наталія Василівна та класні керівники 8-11 класів організували для учнів шкільну дискотеку. Активно допомагали вчителям одинадцятикласники! Вони підібрали відповідну музику, придумали конкурси, були ведучими та активними учасниками.

  Дискотека дуже сподобалася учням. Адже було надзвичайно весело, постійно зберігалася атмосфера радості та щастя. Не обійшлося й без приємних сюрпризів у День закоханих: були несподівані подарунки, приємні слова.

  Одним словом, після такого заходу, напевно, більшість старшокласників чекають не дочекаються наступної шкільної дискотеки.

 

   

Згідно плану роботи Сокальського районного відділу освіти та відділу у справах дітей Сокальської РДА 9 лютого 2017 року відбулася зустріч представників Сокальського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді в особі Кліщ Наталії Володимирівни та провідного спеціаліста служби у справах дітей та молоді Сокальської РДА - Турянської Марії Ярославівни з учнями 8-11 класів. В рамках зустрічі проведено окремі бесіди з дітьми, які перебувають на внутрішкільному обліку та виховуються в кризових сім'ях.

 

" Свята вечеря". На сцені учні 6 класу :)

 

 

 

"Миколайчик-Миколай, ти до нас завітай, всім маятам усміхнись, щирим серцем пригорнись....."

 

    Святий Миколай, без сумніву, найвідоміший святий у дитячих колах. Цьому, звичайно, сприяють подарунки під подушки. Але все ж дітям значно цікавіше не просто з'їсти цукерки й мандаринки, а показати свої артистичні здібності перед батьками, вчителями, а головне - перед Чудотворцем.    Тому новорічні виступи дитсадківців та учнів молодших класів пройшли на "ура!". Батьки підготували красиві костюми, вчителі та вихователі - музичні номери та віршики, а діти перевершили всі сподівання, тому додому всі йшли у піднесеному настрої та із подарунками в руках. А ще із одним спільним бажанням! побільше б таких свят!

 

   

За участі 8-их та 9-их класів проведено вечорниці "Андрію, Андрію, даруй нам надію...."  

   

 В українського народу - багате минуле, цікаві звичаї. Традиційні Андріївські вечорниці відтворили у нвшій школі учні 8-9 класів.

   Красивими були костюми учасників, але ще більше зусиль доклали учасники, виконуючи свої ролі. Вони співали пісень, ворожили, хлопці кусали калиту. Зацікавили артисти й глядачів у залі, пропонуючи їм взяти участь у конкурсах.

  Напевно, класні керівники Язвінська Б.В. та Логін Г.В. мали при підготовці багато труднощів, але результат був чудовим.

 

 

 

Ми - учасники відбіркового туру фестивалю для дітей та юнацтва "Різдвяні канікули-2017"

 

   Наша школа багата на таланти. Це з гідністю продемонстрували учасники шкільного ансамблю під час поїздки у Великомостівський НВК на конкурс "Різдво - 2017".

  Івасейко Христина, Бутинець Ольга, Мекелита Марія, Паращин Ірина, Мекелита Наталія, Ткач Ольга, Боднар Марія, Равлик Наталія, Висоцька Орися, Яцишин Тетяна, Сироїшка Сніжана, Сайкова Анна, Шкабарська Василина, Малко Софія, Луцьків Христина чудово виконували пісні, продемонстрували цікаві костюми, зрештою, і самі отримали заряд хорошого настрою. А вчитель Збишко Ю.Т., який підготував цей виступ, справедливу вдячність своїх підопічних - юних талантів.

 

  

Акція "Збирання шишок" організована в рамках співпраці з Бутинським лісництвом

 

    Приємно користуватись тим, що зроблено уже кимось раніше. Але ще приємніше зробити щось корисне для людства. 

   У рамках співпраці Бутинського НВК із Бутинським лісництвом учні нашої школи вирушили до лісу, щоб назбирати шишок. Адже вони потрібні, щоб посадити згодом нові дерева, щоб не зникала краса з лиця нашої землі.

  Спільними зусиллями учні 8-11 класів зібрали 5 мішків цінної сировини. За це їм щиро вдячні і лісники, і наша матінка-природа.

 

 

 

 

З 5.12 по 9.12.2016 р. у Бутинському НВК проведено Всеукраїнський тиждень права 

   

Дитя моє! Бог дав тобі життя.

І щоб ніхто не заподіяв шкоди

Тобі, малесенький громадянин,-

Бог дав закони нашому народу.

Від дня народження до іменин,

Він твій, цей світ широкий за вікном.

Ти на життя і щастя маєш право

Під золото-блакитним знаменом

Своєї української держави.

  Під таким гаслом у Бутинському НВК пройшов тиждень права. У понеділок відбулася лінійка "Права дитини". Послухавши учасників виступу, учні отримали базові знання про свої права, але отримали настанову: не треба забувати й про обов'язки. 

   Крім того було підготовлено матеріали та створено пам'ятки для учнів і батьків "Стоп - насильство"

  У вівторок відбулася виставка літератури на правову та правоосвітню тематику, було проведено вікторину з правознавства. 

   Конкурс малюнків і плакатів "Ні насильству в суспільстві", "Світ без насильства" проводився у середу, а у четвер на зустріч до школярів приїхав дільничний інспектр. Крім того діти взяли участь у конкурсі творів та віршів "Щастя моєї родини".  

  Підсумки тижня права було підведено у п'ятницю презентацією проекту "Конвенція ООН про права дитини".

  Вчитель правознавства Затхей І.В. та учні школи доклали багато зусиль, але зрозуміли завдяки проведеним заходам головне! Якщо знаєш свої права - тобі легше буде їх захистити, а реалізуючи власні права, намагайся поважати права інших людей.

 

  

 

 

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

 

      Щороку  1 грудня людство відзначає всесвітній день боротьби зі СНІДом. Для багатьох це просто формальність. Але для великої частини людей це хвороба  - незрівнянно важке випробування. Саме тому всі повинні розуміти, що хворі на СНІД - такі ж люди і до них потрібно ставитись із співчуттям.   

      У нашій школі відбулася розмова заступника директора з виховної роботи Логін Наталії Василівни із учнями 9-11 класів. Старшокласники послухали цікаву розповідь, поєднану із відепрезентацією. Також діти змогли задати питання, що їх цікавлять, психологу школи Панас  Олександрі Василівні. Спеціаліст пояснила учням, що хворі на СНІД у побутовому спілкуванні не становлять небезпеки, а навпаки потребують і фізичної, і моральної допомоги.

      Вчителі застерегли старшокласників від існуючої небезпеки,  дали їм цінні поради та настанови. А головне - учні винесли  із бесіди головний урок: потрібно завжди залишатися людьми.

 

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННИХ КОНКУРСІВ:                                                                     ВОЗНЯК ГАЛИНУ,  УЧЕНИЦЮ 5 КЛАСУ ЗА  ІІ МІСЦЕ У КОНКУРСІ ЗНАВЦІВ РІДНОЇ МОВИ ІМЕНІ П.ЯЦИКА                                                                                                           МЕЛЬНИЦЬКОГО РОМАНА, УЧНЯ 6 КЛАСУ ЗА ІІ МІСЦЕ У КОНКУРСІ ЗНАВЦІВ РІДНОЇ МОВ ІМЕНІ П.ЯЦИКА                                                                                                                   САЙКОВУ АННУ, УЧЕНИЦЮ 6 КЛАСУ ЗА ІІ МІСЦЕ У МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОМУ КОНКУРСІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА                                                                                                                                                                              

 

 Виставка малюнків присвячена акції "16 днів проти насильства"

       

                                        

  Відкрита виховна година у 4 класі на тему: "Що означає бути вихованим...."
    Нікому з людей не подобається грубе, зневажливе, образливе ставлення до себе, інших людей. Зневажливе слово може зіпсувати настрій на весь день, а привітне слово чи побажання, що супроводжується посмішкою, може покращити настрій.
   Такий меседж на відкритій виховній годині "Що означає бути вихованим?" доносила до своїх вихованців Волощук Марія Петрівна. Четверокласники зрозуміли поняття "вихований", "чемний", "ввічливий", послухали і самі прочитали віршики про слова ввічливості, дізнались нове про їх авторів. Також діти інсценізували сцену привітання, навчились робити це правильно. Учні змогли розв'язати моральну задачу, попрацювати над прислів'ями і приказками, прочиталий обговорили оповідання В.Осєєвої "Чарівне слово".

 Вкінці ж уроку учні дружно заспівали частівки-усмішки:

   Нас учителька навчає

   Бути чемними дітьми,

   Щоб ми виросли і стали

   Всі хорошими людьми.

  Склалося враження, що вчителька доклала всіх зусиль для того, щоб "поселити у класі чарівне слово", навчила використовувати його у повсякденному житті.

         

                       

Зустріч старшокласників з представниками  ювенальної поліції Сокальського району

 

 

    23 листопада 2016 р. Бутинський НВК відвідали представники ювенальної поліції Сокальського району. Учням 8-11 класів вони розповіли про правила поведінки на дорогах, у громадський місцях. Лекція була доповнена слайдовою презентацією. Старшокласники із задоволенням слухали розповідь про безпеку вуличного руху, правила поведінки  та ін.

  Пізніше з окремими учнями школи були проведені індивідуальні бесіди.

  Маємо надію, що правила дорожнього руху та поведінки у школі учні тепер будуть ретельно дотримуватись.


День писемності 

     

         

 

    

Єдиний скарб у тебе - рідна мова..

В Україні 9  листопада  цього року - вже вдев'ятнадцяте свято. Відзначаємо дату, встановлену ще в 1997 році указом президента України Леоніда Кучми. Присвячена вона події, що відбулася у сиву давнину, коли Кирило та Мефодій замість глаголиці започаткували письмокирилецею-шрифтом особливим для слов'янських народів. Крім того, у цей день вшановуємо також пам'ять Преподобного Нестора-Літописця - послідовника Кирила та Мефодія.У нашій школі цей день відзначили гідно. Були проведені тематичні уроки, учні випустили газету. Але найяскравішим елементом цього свята став конкурс вірша про рідну мову. Участь взяли учні 4-11 класів. Всі школярі були у вишиванках, вони підібрали цікаві вірші і з хвилюванням чекали свого виступу.

Читання поезії - нелегка справа, але декламатори з успіхом впоралися. Члени журі - Логін Н.В., Климчук В.М., Бутинець О.М., Яцишин І.М. - вирішили відзначити почесними грамотами кожного учасника. А от найкращими виявилися Луцків Христина ( 4 клас), Малко Софійка (6 клас), Кобрин Яринка (7 клас), Ткач Ольга (11 клас).


На канікулах були проведені засідання вчителів гуманітарних дисциплін, природничо-математичних дисциплін, вчителів початкових класів та методичне об`єднання класних керівників

  


Прибирання пришкільної території організоване в рамках Дня чистоти

 

 


Свято приурочене Дню вчителя

  

Ми - переможці районного етапу конкурсу "Сурми звитяги"   І місце у номінації вокальний дует, пісня "За любов і волю"

 


Конкурс листівок присвячених Дню захисника України

Дай, Боже, сили нашим солдатам,

Щоб не лилась українська кров,

І щоб не плакали батько і мати,

Щоб не страждала їх вірна любов...

Дай, Боже, сили нашим солдатам,

Ти збережи їх усіх від біди.

Життя країні готові віддати - 

Ворожі кулі від них відведи

  Щодня ми із завмиранням серця слухаємо новини. І кожного разу чуємо одне і те ж:гинуть невинні люди, цвіт нації, ті, хто зголосилися своїми грудьми захистити український народ. Розуміємо, що війна ця - несправедлива, жорстока, віроломна; знаємо, що перемога рано чи пізно буде за нами, бо з нами правда і з нами Бог. 

   Саме тому, щиро підтримуючи наших воїнів бодай морально, у нашій школі пройшов конкурс листівок, присвячених Дню захисника Вітчизни. Цей захід не перетворився на формальність. Діти  - від 1 по 11 класи - взяли активну участь. Листівки були різними: намальовані олівцями, фломастерами, фарбами, виконані з допомогою аплікації, квілінгу. Вибрати найкращу нереально, адже кожен старався особливо першокласники. А участь взяли такі учні: Ткачик Настя, Ткачик Христинка, Кудрик Марія, Балог Софія, Денькович Степан, Яцишин Сергій, Дацик Богдан, Стельмах Анастасія, Сенюк Захар, Сайкова Марія. Особливо вразили написи на листівках: щирі, із побажаннями удачі, добра і з проханням якнайшвидше  повернутися додому.

  Переглянувши виставлені листівки розумієш, що кожен учасник вірить у перемогу, надіється на захист від наших воїнів і просить у Бога для них охорони.

   


 Квітковий вернісаж 

    Перше, що зустрічає тих, хто заходить у школу, - неймовірна суміш ароматів квітів, овочів, фруктів. Серед дітей - велике пожвавлення, адже кожен долучився до цікавої справи: своїми руками творив прекрасне.

   Композиції вражають буйністю фантазії та майстерністю виконання. Тут і гусениця-красуня (("Краса врятує світ"), і заєць-патріот ("Патріот України"), і диво-корабель із воїнами ("Ми переможемо"). Багато виробів виготовлено із гарбузів, що й не дивно: осінь надворі, гарбузи уродили. напевно, й клумби у кожного красиві, враховуючи кількість і красу квітів на виставці.

    Учні з нетерпінням чекають визначення переможців, імена яких будуть оголошені на лінійці.

    

 

     

 

     


У рамках Олімпійського тижня проведена Спартакіада та зустріч старшокласників з Василем Петровичем Тетеркою, неодноразовим призером міжнародних змагань з бігу.

 

   Здоров’я кожного з нас – у наших руках. Цей девіз ще раз було підтверджено на ділі у нашій школі під час проведення Олімпійського тижня.
   Школярі не раз довели, що є сильними та вправними. Учні 5 та 6 класів змагалися у бігу, метанні та стрибках. А дружня зустріч із футболу між командами 7-8 класів закінчилася із рахунком 1:3.
   Логічним завершенням спортивних змагань стала зустріч старшокласників із вчителем нашої школи Василем Петровичем Тетеркою.
   Він розповів дітям про традиції Олімпіади, зокрема, про олімпійський вогонь. Василь Петрович показав свої нагороди – медалі, кубки, грамоти, поділився мрією зробити у нашій школі музей спорту. Були у його розповіді й нотки розчарування, бо, на жаль, не у всіх змаганнях за кордоном наш вчитель може брати участь. Причина банальна: нестача коштів.
   Хочеться, щоб таких перешкод у наших чемпіонів було якнайменше, а бажання й наполегливості – багато; щоб держава дбала про тих, хто хоче й може досягати вершин спорту, давала хороший старт початківцям. Тільки тоді майбутнє у нашої держави буде, а дозвілля наших дітей проходитиме не з телефонами на диванах, а із м’ячами, обручами, скакалками на свіжому повітрі.

 

  

      


 

Вибори голови учнівського парламенту

   

   У шкільному колективі  - величезне пожвавлення. Подія неабияка: обирають представників від кожного класу в учнівський комітет. А найголовніше - президента школи.

   Кандидатів  двоє: Сенюк Микола (9 кл.) та Ключка Олена (9 кл.). Вони презентували учням та вчителям свою передвиборну програму і всі, хто отримав бюлетень, активно проголосували. Перемогу здобув Сенюк Микола, а от Оленка Ключка стала його заступником.  А тепер всі з нетерпінням чекають від нового керівництва чогось цікавого й незвичного.

 

      

 

 

 

 

Свято Першого дзвоника

 

                                                                                                            Вересень… Стежка до школи…

  Мимоволі  зринають у пам’яті рядки дитячого віршика, коли ступаєш на шкільне подвір’я. А тут – яблуку ніде впасти: галасливі малюки, серйозні старшокласники, задумані батьки.
   З радістю всі вишиковуються на лінійку. Слухають привітання, напутні слова директора, священика, сільського голови. Складають дяку, вшановують хвилиною мовчання полеглих у несправедливій війні, дякують тим, хто і зараз
захищає щасливе дитинство.
   Але в центрі уваги, звичайно, першокласники, ці маленькі серйозні хлопчики, дівчатка з величезними бантами й красивими букетами в руках. З поблажливими усмішками присутні слухають віршики з їхніх вуст і згадують свій «перший раз у перший клас». Першачків аж 39 – 2 класи. «Їх кількість, - наголошує директор школи Рехліцький В.В., - перевищує кількість учнів у 9-11 класах».
   Усіх школярів чекає світла, відремонтована школа. Тут нові пластикові вікна та двері, якими забезпечила держава, акуратно побілені та пофарбовані батьками та працівниками школи коридори. Одним словом, величезна подяка тим, хто своєю працею та коштами долучився до такої потрібної справи.
   Тож в добру путь, дорогі школярі! Нових вам успіхів та звершень! А вчителям – натхнення, радості і, звичайно, достойної зарплати!

 

      

 

 

 

  

 

       

      

   

  

         

 


1
2
3
4
5




Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія




Новости